Kniha Modlitba Trpiacich

Máte záujem o knihu ? Stačí vyplniť objednávku
Objednať

Niečo o knihe

Kniha Modlitba Trpiacich

Svitanie

Vzťahy sú značne dôležitou súčasťou bytia, existencie, života a to nielen vlastného života. Všetky vzťahy sú zdieľané. Celý vesmír je nimi popretkávaný.

Vieš Kto Si?

Dopekla, ja som predsa ja. A kto to je, to ja? Poznáš sa, vieš sa zaradiť? Poznáš otca, matku, rodinu, známych, učiteľov, lekárov, športovcov, umelcov, farárov, politikov, mafiánov. Ale sám seba nepoznáš. V lepšom prípade si povieš, neviem, či sa poznám.

Nenávisť

Opätovanie, láska, nenávisť. Je medzi týmito pojmami rozdiel? Zdá sa, že áno. Láska totiž pri opätovaní často ide značne neisto , nemá sa vždy k tomu, aby bola opätovaná. Príčin zvyčajne býva viac než dosť.

Tajomstvo Pocitov

Je ti tak, vážení spolupútnici. Ocitli sme sa v teritóriu s nedefinovateľnou identitou. Pravdaže, pokusy toto teritórium identifikovať boli už pred tisícročiami, kedy sa na scéne planéty v obrovskom, neutíchajúcom životnom virvari zjavil Homo Sapiens a ešte pred ním Homo neidentifikovateľný.

Strach

Strach patrí medzi základné, prvotné emócie bytia, existencie života.. Nechcem ho definovať, pretože definície imaginárneho , definície nehmotného, ale pritom impulzívneho prejavu nemožno položiť na váhu, či zmerať metrom.

Žiarlivosť

Myslíte si, že samotná žiarlivosť,ako fenomén, je problém, ktorý má zvláštne devastujúce postavenie v teritóriu citov ? Je tu prítomná veky vekov, určite aj od dôb,, kedy Homo Sapiens bol ešte Homo Čakateľ.